عملیات زیرسازی و آسفالت معابر با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌ های لازم کوچه های خاکی، با کیفیت مطلوب در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار؛ #دکترمحمدحسین_فقیه درباره اقدامات این نهاد مردمی مطرح کرد : عملیات زیرسازی و آسفالت معابر با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌ های لازم کوچه های خاکی، با کیفیت مطلوب در حال انجام است.

وی همچنین افزود: روان سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب سازی محیط، پرداختن به  سیمای شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر جویبار میباشد.

فقیه با تاکید بر لزوم تسریع در روند آسفالت خیابانها و کوچه های خاکی با هدف رفاه و آسایش و جلب رضایت شهروندان به عنوان یکی از محورهای کاری شهرداری در سال جاری است، خاطر نشان کرد: کار شهرداری سازندگی و آبادانی است و شهرداری با تمام توان و ظرفیت خویش برای رفع مشکلات رفاهی شهروندان تلاش می كند.

شهردار شهر جویبار در خاتمه تصریح کرد که  آسفالت کوچه های خاکی تاثیر بسزایی بر حمل و نقل محلی، زیبا سازی و بهداشت محیط دارد که  بر همین اساس این امر را همچون  وظیفه ای اساسی و از حقوق مردم این شهر دانست تا از رفاه و امکانات در همه زمینه ها برخوردار باشند و مردم عزیز مطمئن باشند با برنامه ریزی مدون سعی میکنیم در همه زمینه ها تاثیرگذاری خود را نشان دهیم.